VEŘEJNÉ DOKUMENTY

Dětský domov a Školní jídelna,
Nový Jičín, Revoluční 56,
příspěvková organizace

Revoluční 56

Nový Jičín 741 01

I. MODUL INTERAKTIVNÍHO POBYTOVÉHO ZÁŽITKOVÉHO PRORAMU v rámci projektu Vím, co chci – Vím, jak na to

V pátek 18. 10. 2013 v 15:00 hodin zahájily děti z našeho dětského domova třídenní I. modul interaktivního pobytového zážitkového programu v rámci projektu Vím, co chci – Vím, jak na to.

Za DD Nový Jičín a DD Loreta Fulnek se projektu zúčastnilo celkem 20 dětí (10 za každý DD), a to ve věku 12-18, příp. 19 let. Pobytová aktivita byla realizována v rekreačním zařízení Davidův mlýn, Staré Těchanovice. Program pro děti si připravili lektoři občanského sdružení Atmosféra. Hlavním tématem tohoto třídenního výjezdu byla FINANČNÍ GRAMOTNOST našich dětí. Především formou her a soutěží se naše děti učily zvládat jednotlivé oblasti finanční gramotnosti a důkladně se tak připravovaly na dobu svého samostatného života mimo DD. V neděli 20.10. dorazily děti zpět do DD. Program je zaujal a již dnes se těší na jeho pokračování 7. - 8.12. na stejném místě.

I. MODUL INTERAKTIVNÍHO POBYTOVÉHO ZÁŽITKOVÉHO PRORAMU v rámci projektu Vím, co chci – Vím, jak na toI. MODUL INTERAKTIVNÍHO POBYTOVÉHO ZÁŽITKOVÉHO PRORAMU v rámci projektu Vím, co chci – Vím, jak na toI. MODUL INTERAKTIVNÍHO POBYTOVÉHO ZÁŽITKOVÉHO PRORAMU v rámci projektu Vím, co chci – Vím, jak na to